Firma „GEOGRUNT - I” powstała w 1995 roku.  Jej założycielem był Tadeusz Hutyra, który doświadczenie w zakresie geodezji zdobył  pracując przez 15 lat na stanowisku kierowniczym w Okręgowym Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym we Wrocławiu.

 

W roku 1983 uzyskał uprawnienia na wykonywanie robót geodezyjnych w zakresach:

1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne

2. Rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych

4. Geodezyjna obsługa inwestycji

 

W roku 1998 roku rozpoczął bliską współpracę z firmą „GEOART GEODEZJA”, której właścicielem był geodeta uprawniony Tomasz Lenart, a od  roku 2003 z firmą „ARGEO”, której właścicielem był uprawniony geodeta Marcin Lenart.

W roku 2011 firma „GEOGRUNT-I” przekształciła się w spółkę cywilną  „GEOGRUNT S.C.”, której udziałowcami zostali Tomasz Lenart i Marcin Lenart. Dalszy rozwój firmy wpłynął na zmianę formy prawnej firmy ze spółki cywilnej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową. Zmienił się również adres siedziby firmy. Obecnie biuro firmy Geogrunt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa mieści się we Wrocławiu przy ul. Inżynierskiej 49 U29. 

Firma zatrudnia trzynastu w pełni wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników, absolwentów Technikum Geodezyjnego oraz Akademii Rolniczej we Wrocławiu.

Firma posiada nowoczesny sprzęt geodezyjny: zestawy GPS, tachimetry elektroniczne, niwelatory elektroniczne, pionowniki optyczne, drona, także w pełni wyposażoną pracownię geodezyjną. Świadczymy usługi na terenie całego Dolnego Śląska zarówno dla klientów indywidualnych, dla firm architektonicznych i budowlanych, a także zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę inwestycji dla przedsiębiorstw i firm developerskich.

 

Skontaktuj się z nami

+48 602 195 588
+48 606 950 177
+48 71 332 42 96

Możesz szybko skontaktować się z nami dzwoniąc pod podane numery telefonów.  

Pełne dane kontaktowe i formularz zapytania >

Śledź nas:  

 

Mapa dojazdu

© 2016 - GEOGRUNT S.C. All rights reserved. Realizacja - 3motion Wrocław - Strony Internetowe.